• XVII Przegląd Recytatorski ULUBIONE WIERSZE PRZEDSZKOLAKA

• 20 maja odbył się w naszym przedszkolu XVII Przegląd Recytatorski „ULUBIONE WIERSZE PRZEDSZKOLAKA”. W konkursie wzięło udział 21 dzieci w wieku 3-6 lat.  Dzieci oceniało jury w składzie: Zuzanna Musielak-Rybak dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie, Marcin Bogacz nauczyciel języka polskiego, Urszula Zając emerytowana nauczycielka, była dyrektor przedszkola.

WYNIKI KONKURSU:

Wyróżnienia otrzymali:

Aleksander Bandosz – Publiczne Przedszkole nr 1 „Bajka” w Pleszewie

Szymon Gwiazda - Przedszkole Przedszkole nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie

Kacper Jakubek – Publiczne Przedszkole nr 2 „Miś Uszatek” w Pleszewie

Maria Konieczna– Publiczne Przedszkole w Brzeziu

Aleksandra Majewska –Przedszkole Przedszkole nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie

Franciszek Olejczuk– Publiczne Przedszkole nr 1 „Bajka” w Pleszewie

Gratulujemy laureatom oraz wszystkim dzieciom biorącym udział!

• Eliminacje wewnetrzne XVII Przeglądu Recytatorskiego ULUBIONE WIERSZE PRZEDSZKOLAKA

• Podczas eliminacji wewnetrznych XVII Przeglądu Recytatorskiego ULUBIONE WIERSZE PRZEDSZKOLAKA nasze przedszkolaki recytowały utwory znanych polskich poetów. Wyróżnienia otrzymali Jakub Bigonski z grupy Zajączki, Iga Kuźnik z grupy Pszczółki i Franciszek Szczęsny z grupy Sówki. Do konkursu zewnętrznego zakwalifikowali się Kacper Jakubek z grupy Słoneczek i Amanda Figlus Nowacka z grupy Biedronki, którzy rywalizowali z przedstawicielami przedszkoli z gminy Pleszew.

• Publiczne Przedszkole Nr 2 "Miś Uszatek" w Pleszewie
        • 62 742-14-38